V tem šolskem letu smo na OŠ Beltinci izvedli že drugo akcijo zbiranja odpadnega papirja. Tako v jesenski, kot tudi v spomladanski akciji, so se naši učenci odrezali odlično.

Največ odpadnega papirja je v tem šolskem letu zbral 2. B in  s tem osvojil tudi končno prvo mesto. Sledita mu 3. A in 3. B.

Iskrene čestitke učencem in njihovim razrednikom. Ob koncu šolskega leta, bodo omenjeni oddelki prejeli tudi zaslužene nagrade.

Podrobnejše rezultate obeh zbiralnih akcij lahko najdete na spodnji povezavi:

Hvala vsem, ki ste sodelovali v zbiralnih akcijah. Hvala učencem in učiteljem, ki ste pridno prinašali papir. Posebna zahvala pa gre staršem, ki ste prevzeli nalogo zbiranja in tehtanja v popoldanskem času, ter hišnikoma za vso pomoč. Brez vseh vas, akcija ne bi dosegla svojega namena, tako pa bodo lahko zbrana finančna sredstva v celoti namenjena Šolskemu skladu OŠ Beltinci.

HVALA!

Koordinatorja Ekošole