Skoči na glavno vsebino
(02) 541 31 00

V okviru izbirnega predmeta angleščina, smo izvedli »radijsko« uro. Obiskala sta nas voditelja iz Radia SI, ki predvaja tedensko 10 – minutno oddajo BACK TO SCHOOL (na sporedu ob torkih in četrtkih ob 14. 25). Oddaja je posneta na terenu, v njej pa sodelujejo učenci slovenskih osnovnih šol, ki v angleščini opisujejo določene besede. Tokrat se je snemalo na naši šoli, ustvarjalci pa so postali učenci 7., 8. in 9. razreda, ki imajo angleščino kot izbirni predmet.

Prilagamo posnetek naše prve oddaje, ki je bila na sporedu prejšnji teden. Naslednja oddaja naših učencev bo na sporedu 7. 12. 2023 ob 14.25. Napovednike za vse ostale oddaje lahko spremljate na njihovi Facebook strani https://www.facebook.com/radiosi.eu/?locale=sl_SI.

Učiteljice angleščine

Dostopnost