Polfinalno tekmovanje je potekalo na osnovni šoli v Lenartu in sicer kot turnir, ki se je odigral po sistemu vsak z vsakim. OŠ Beltinci smo premagali domačina OŠ Lenart z 3 : 1, OŠ Kapela z 8 : 2 in II. OŠ Celje z 9 : 3. Z osvojenim prvim mestom smo se uvrstili v finale državnega tekmovanja za starejše dečke, kar je izjemen uspeh. Ponosni smo lahko na ekipo, ki brani barve naše šole in nas predstavlja v rezultatskem in Fair play vidiku športnega tekmovanja.

Za šolo so nastopili: Maks Felicijan, 9. a, Jakob Miholič, 9. a, Jernej Granfol, 9. a, Štefan Granfol, 9. a, Tinej Sever, 9. b, Aleks Sobočan, 9. b, Blaž Kovač, 9. b, Niko Graber, 9. c, Jan Jerebic, 9. c, Nicolas Recek, 9. c, Tim Jerebic, 7. c.

Mentor: Zoran Kos