Prevoz učencev 2023/2024

Vsi učenci imajo zagotovljen brezplačni avtobusni prevoz. Avtobusno postajališče za učence je na severni strani šole (pri igrišču) in potem po posameznih vaseh.

Šola ustrezno skrbi za varnost pri avtobusih na šolski postaji. Po vaseh pa za varnost skrbijo starši in lokalna skupnost.

Ob tem velja omeniti še posebni opozorili:

Učenci, pazite na svojo varnost in varnost drugih, predvsem mlajših in najmlajših. Bodite strpni in potrpežljivi!

Starši, prosimo, da na šolskem dvorišču svojih avtomobilov NE PARKIRATE, ampak jih pustite tam, kjer so za to označena mesta (na parkirišču), sicer ni moč zagotoviti polne varnosti vaših in naših otrok.

Prevoz opravlja podjetje, ki ga Občina Beltinci izbere na javnem razpisu.

Hvala za razumevanje.

Digitaliziran načrt šolskih poti je dostopen na povezavi https://www.lillyval.si/os-beltinci.

Obvestilo podjetja Komuna javno komunalno podjetje Beltinci d.o.o.

Spoštovani,

sporočamo, da bo z novim šolskim letom (1/9/2021) pričel veljati spremenjen prometni režim in sicer:

1. AP Bratonci – vaški dom; novo postajališče in obračališče za avtobuse
  2. AP Lipovci hš 39-42 – vstopno izstopni hodniki
  3. Žitna ulica Beltinci – uvedba enosmernega prometnega režima

Avtobusni prevoz, veljaven od 1. 9. 2023 naprej

Pregledna karta spremembe prometnega režima

Bratonci

Bratonci 1